אודות

שלום לכם!

שמי ד"ר פיליפ פרלוב, בוגר ונציג של אוניברסיטת ליטא למדעי הרפואה LSMU וכן של שלוש אוניברסיטאות מובילות נוספות Vilnius University וKaunas University of Technology וLithuanian Sport University

מה אני עושה?

עם סיום לימודיי בליטא חזרתי לארץ ועברתי את מבחני הרישוי. עשיתי סטאז' בבית החולים בילינסון ומשם המשכתי להתמחות באחד מהמקצועות היותר מהנים ומרתקים ברפואה – הרדמה!!!

בנוסף לכך, כבר קרוב לעשור שאני משמש כנציג הרשמי של אוניברסיטת ליטא למדעי הרפואה  (LSMU) ולאחרונה גם של עוד 3 מהאוניברסיטאות המובילות בליטא:
Vilnius University (VU), Kaunas University of Technology (KTU), Lithuanian Sport University (LSU)

במסגרת תפקידי אני מכוון, מלווה ומסייע למועמדים שפונים אליי בכל תהליך הקבלה לאוניברסיטאות וההתאקלמות בליטא.

למה אני עושה את זה?

כסטודנט מתחיל לפני למעלה מעשור נתקלתי בלא מעט קשיים: מאיפה להתחיל? למי לפנות? מה ואיך ללמוד? איך ואיפה למצוא דירה? והכי חשוב על מי לסמוך?

אני מאמין שהאוניברסיטאות בליטא VU, KTU ,LSMU, LSU שקיימות למעלה ממאה שנה הן בעלות ניסיון עשיר בהכשרת סטודנטים במגוון רחב של מקצועות ושמן הולך לפניהן בכל רחבי העולם. קאונס הינה עיר סטודנטיאלית ומגוונת עם סטונדטים מכל רחבי העולם, יש בה קהילה ישראלית גדולה ועוטפת וזה בדיוק המקום המתאים עבורכם למשך תקופת לימודיכם.

תהליך הקבלה ללימודי רפואה ולשאר המקצועות המוצעים בחו"ל אינו פשוט כפי שחושבים ומצריך הכנה מתאימה. כאחד שמכיר את כל התהליך ועזר כבר ליותר מ-100 מועמדים להתקבל לאוניברסיטה אשמח לסייע גם לכם לעבור אותו בהצלחה עם חיוך.

אוקיי, הבנתי. איך ומתי אפשר להיפגש ולשמוע עוד פרטים?

אפשר להתחיל בהשארת פרטים באתר, אני חוזר אליכם בדרך כלל תוך 24 שעות.

לאלו מכם שמעוניינים ללמוד את מקצועות הרפואה מומלץ להיעזר
במכינת Med-Prep Europe שעליה תוכלו לשמוע בימים הפתוחים שמאורגנים על ידה.

מוזמנים לייצור איתי קשר בטלפון:
054-5557976 או במייל: [email protected]

דוקטור פיליפ פרלוב
דילוג לתוכן