המלצות

לאחר שהתחלתי להתעניין בלימודי רפואה בחו"ל, רבים המליצו לי על דוקטור פיליפ פרלוב אז החלטתי באמת להתייעץ איתו וקיבלתי מענה מקצועי ויחס חם.

אני מרגיש שלם ורגוע עם ההחלטה שלי ובטוח שעשיתי צעד נבון בזכות דוקטור פיליפ שהדריך אותי לאורך כל הדרך עד עכשיו. תודה רבה פיליפ אין עליך 🙏🏽

אוראל, רפואת שיניים, שנה א', LSMU 2023

אני רוצה להודות לפיליפ על הליווי בתהליך הרישום והקבלה לאוניברסיטה. הגעתי אליו כשאני כבר עם תואר ראשון ופיליפ בדק עבורי אם האוניברסיטה בקאונס יכולה להקל על תהליך הרישום שלי, הוא עדכן אותי לגבי כל המסמכים שעליי להכין והיה בעצם איש הקשר שלי בכל התהליך עד לרגע הקבלה. גם לאחר שהתקבלתי פיליפ היה זמין תמיד לכל שאלה והתייעצות, גם אם היא לא קשורה באופן ישיר ללימודים עצמם, אם זה מבחינת פתרונות דיור, התניידות, התייעצויות לגבי ביטוחים, שאלות לגבי האימגרציה, אפילו שהוא לא חייב לתת מענה לכל השאלות האלו הוא עשה זאת בשמחה! פיליפ בקיא בכל הנושאים כי הוא בעצמו בוגר האוניברסיטה, כך שיש לזה יתרון גדול לעבור את התהליך דרכו, כי יש על מי לסמוך! 🙂

ובאופן כללי אני ממש ממליצה לבוא ולבדוק את ליטא, מודה שאני בעצמי לא חשבתי שאגיע ללמוד כאן, אבל הופתעתי לטובה מכמה שקאונס ידידותית ונחמדה, גם העובדה שמגיעים לכאן מאות ישראלים מקלה על המעבר ועל הלמידה, אפילו שהלימודים הם בשפה זרה אתה יכול להיות בטוח שתמצא כאן חברים לדרך.

טלי, רפואת שיניים, שנה א', LSMU 2023

רציתי להמליץ ולהודות על השירות שקיבלתי מד"ר פיליפ פרלוב. למדתי באוקראינה ולאור המלחמה חיפשתי אפשרות לעבור לאוניברסיטה אחרת באירופה המוכרת על ידי משרד הבריאות. התחלתי להתעניין גם בקאונס שבליטא וכבר מהרגע הראשון פיליפ נתן את התחושה שהכל הולך להסתדר וכך גם היה. הוא ליווה אותי לאורך כל הדרך, עזר בכל תהליך ההרשמה, הסביר על החלקים המיוחדים שבתכנית הלימודים, עזר לנהל את כל התקשורת מול האוניברסיטה וסייע בתהליך ההתאקלמות במדינה החדשה. בזכותו כל התהליך היה קל ומהיר ופחות מפחיד ממה שחשבתי.

אביטל, רפואה כללית שנה ד', LSMU 2023

לכל מי שמעוניין בלימודי רפואה בחו"ל ולא באמת יודע מאיפה להתחיל או מסתבך עם עוד המון שאלות שעולות מהתהליך, פיליפ הוא הבן אדם המתאים לפנות אליו.

פיליפ יעץ ונתן לי הכוונה אישית, עזר לי בכל התהליך הבירוקטרי של המסמכים וההתקשרות מול האוניברסיטה ובכל הקשור למעבר למדינה זרה, וכמו שאומרים בזכותו הרגשתי שהייתה לי נחיתה לגמרי רכה! 

מלבד העזרה הענקית, פיליפ היה מאוד נעים לשיחה, מאוד נוח לבקשת עזרה והיה שם לכל ספק ושאלה.

סופיה, סטודנטית לרפואה שנה א', 2023

פיליפ עזר לי מאוד!! הכווין, סייע בכל תהליך הרישום, פירט לנו את שעלינו לעשות. כל שאלה ובקשה שהייתה לנו נענתה על ידי פיליפ. גם לאחר תהליך הקבלה לאוניברסיטה פיליפ עזר לנו בתהליך המעבר (חיפוש דירות, חתימה על חוזים וכו'), ייעץ לנו מתוך נסיון אישי ודאג לטיב הסתגלותינו. 

אני מאוד ממליצה לכל מי ששוקל ללמוד בליטא להעזר בד"ר פיליפ.

סתיו, סטודנטית לרפואה שנה א', 2023.

דניאל, סטודנטית לרפואה

פיליפ ליווה אותי בכל התהליך של ההרשמה ללימודי הרפואה בליטא, ליווי צמוד! אני ממליצה בחום על שירותיו המקסימים של פיליפ, תמיד נכון לעזור ולהסביר. ליווה אותי בכל הקשור לתהליך עם המון סובלנות ואכפתיות, נתן הסברים לכל השאלות שצצו בדרך ועזר בכל הנדרש מול באוניברסיטה!

תודה רבה פיליפ!

דניאל, סטודנטית לרפואה שנה א', 2023

איליה, סטודנט לרפואה

פיליפ עזר לי מאוד בתהליך הקבלה והמעבר לליטא, היה זמין תמיד לשאלות וידע לענות לי על כולן. ממליץ בחום להיעזר בו על מנת להקל על תהליך הקבלה לאוניברסיטה ומעבר

איליה, סטודנט לרפואה שנה א' 2023

שחר

לפני שהגעתי לפיליפ הייתי במכינה אחרת ולא הצלחתי לעבור את המבחן במשך שלוש פעמים ברצף. אז שלחתי הודעה לפיליפ ולא רק שהוא עזר לי בהכוונה לבחינה גם אחרי שעברתי את כל הדרך לליטא, מסמכים, נחיתה רכה, מציאת דירות ובאמת כל מה שצריך בשביל לעשות את המעבר הזה בדרך נוחה ומהירה. בזכות פיליפ הנחיתה שלי בליטא הייתה רכה וגם כל הדרך לפני. ממליצה מאוד לדבר איתו הוא באמת יעזור בכל מה שתצטרכו.

שחר, סטודנטית לרפואה שנה א', 2023

חבר טוב שהתקבל ללימודי רפואה בקובנה שבליטא הכיר לי את ד"ר פרלוב כששמע שאני מעוניין לעבור לחו"ל לטובת לימודים. ד"ר פרלוב, שהוא גם בוגר האוניברסיטה בעצמו, נפגש איתי ועם הוריי והסביר לי לפרטי פרטים את כל מה שהיה עלינו לדעת מבחינת הלימודים, עלויות שכ"ל ומחייה בליטא, ציפיות מהאוניברסיטה ומאיתנו הסטודנטים, תהליך החזרה לארץ לאחר סיום הלימודים ועוד. לאחר שיחתנו הגעתי ישר למסקנה שליטא זה המקום שבו אני רוצה ללמוד. התחלתי את תהליך ההרשמה כבר באותו היום ויצאתי לדרך.

ד"ר פרלוב הדריך וליווה אותי לאורך כל המסע בתקופה החדשה והמאתגרת הזו; מחיפוש דירות במדינה שאני לא מכיר בה את השפה, שליחת סילבוס למבחן הקבלה, התקשרות אישית בין גורמי ההרשמה באוניברסיטה, שאלות אינסופיות מצידי אליו כמעט בכל שעה של היום(!) והמון המון ייחס אישי, הקשבה ותשומת לב. אני רוצה להודות באופן אישי לד"ר פרלוב על הרצון הטוב וההשקעה שלו בי ובכל סטודנט שהוא תמך וליווה לאורך הדרך שלנו להיות רופאים בעתיד. בלעדיו, כנראה שהקבלה שלי לאוניברסיטה הייתה משמעותית הרבה יותר מסובכת.

תומר, רפואה כללית, שנה ב

לפני מספר חודשים חיפשתי מוסד לימודים מוכר בחו"ל ללימודי וטרינריה, עשיתי מחקר מקיף באינטרנט ומפה לשם יצרתי קשר עם ד"ר פיליפ פרלוב, בוגר ונציג אוניברסיטת LSMU בישראל. דיברתי עם ד"ר פרלוב כחודש וחצי לפני מבחן הקבלה לאוניברסיטה. לאחר ששוחח עמי, שמע והכיר את הרקע שלי (סטודנטית לתואר ראשון עם רקע אקדמי בביולוגיה וכימיה) הרגיע אותי, נתן לי הכוונה והסברים מפורטים שעזרו לי לעבור את הבחינה בהצלחה. כמו כן, ד"ר פרלוב סייע לי בכל ענייני הבירוקרטיה. וכמה שיגעתי את ד"ר פרלוב… כל שאלה הכי קטנה, בכל שעה ביום – ד"ר פרלוב הוא הכתובת ונותן המענה הכי יעיל, אמיתי ומהיר.

מעבר לכך, ד"ר פרלוב תמיד היה סבלני ונעים ואף קיים פגישה איתי ועם הוריי, הסביר לנו במקצועיות על כל התהליך וענה לנו על כל השאלות. בהמשך, לאחר קבלתי לאוניברסיטה, ד"ר פרלוב המליץ ועזר רבות בחיפוש אחר דירה באזור אטרקטיבי בעיר. בכמה מילים על האוניברסיטה, לפני תחילת הלימודים ביקרתי עם הוריי בפקולטה לווטרינריה וקיבלנו סיור מודרך ע"י נציגת האוניברסיטה, ראינו את הקליניקות (לחיות גדולות וקטנות) וגם כמה מטופלים, חדרי הדמיה ואת הספרייה. הקמפוס ירוק ויפה, כל האנשים נעימים ומסבירי פנים. בקיצור, אני ממליצה בחום לכל המתעניינים, המתלבטים, סטודנטים לעתיד ואפילו הורים לסטודנטים, ליצור קשר עם ד"ר פרלוב!

רעות, ווטרינריה

דילוג לתוכן